Bo każdy może być programistą !!!

8.09.2016 19:16

Serdecznie zapraszam wszystkich uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 RCKUiP w Łowiczu do udziału w IV edycji Mistrzów Kodowania - programu edukacyjnego mającego na celu upowszechnienie nauki programowania w polskich szkołach.

Program będzie realizowany od października w ramach lekcji informatyki we wszystkich klasach pierwszych na kierunku technik informatyk (klasa 1 TI a, 1 TI b, 1 TI c) oraz podczas zajęć dodatkowych Szkolnego Koła Robotyki - "Robotomaniacy z Blichu".

W kursie (w czasie spotkań pozalekcyjnych) może wziąć udział każdy uczeń naszej szkoły, który zadeklaruje chęć udziału w projekcie. Liczba miejsc ograniczona !!!

Szczegółowych informacji udzielam codziennie w budynku B - II piętro, pracownia komputerowa nr VII.

Partnerzy:

Patroni:

Krzysztof Błaszczyk - opiekun Szkolnego Koła Robotyki "Robotomaniacy z Blichu"