Kadra pedagogiczna, administracja i obsługa

Jerzy Zabost

dyrektor szkoły

nauczane przedmioty: zawodowe ekonomiczne

Maria Elżbieta Tataj

wicedyrektor ds. pedagogicznych, kształcenia ogólnego i egzaminów zewnętrznych

nauczane przedmioty: matematyka

Piotr Słoma

wicedyrektor ds. wychowawczych i kształcenia dorosłych

nauczane przedmioty: historia

Edyta Niedzielska

Kierownik szkolenia praktycznego

nauczane przedmioty: matematyka

Emilia Adamowicz

nauczane przedmioty: religia, zawodowe rolnicze

Wojciech Białecki

administrator dziennika elektronicznego

nauczane przedmioty: informatyczne

urlop dla poratowania zdrowia

Iwona Bielecka

nauczane przedmioty: język polski

Iwona Bogusiewicz-Kuś

opiekun Koła Żywienia

nauczane przedmioty: żywieniowe

Krzysztof Błaszczyk

opiekun Koła Robotycznego

nauczane przedmioty: informatyczne

http://robotomaniacy.net

urlop dla poratowania zdrowia

Katarzyna Charążka

nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, przedmioty logistyczne

Elżbieta Chojnacka

nauczane przedmioty: język polski

tel.: 046 837 31 93

Grzegorz Chojnacki

nauczane przedmioty: historia, wos

Agnieszka Clare

nauczyciel bibliotekarz

Monika Danych

Aktualizacja strony www szkoły, opiekun Koła Programistycznego

nauczane przedmioty: matematyka, informatyka

Jolanta Dębska

nauczane przedmioty: matematyka 

Magdalena Drobnik-Pudłowska

nauczane przedmioty: informatyczne

Paulina Dróżdż

nauczane przedmioty: język niemiecki, podstawy przedsiębiorczości

Jarosław Dubiel

nauczane przedmioty: mechanizacyjne

Jan Dutkiewicz

instruktor muzyczny ZPiT "Blichowiacy"

nauczane przedmioty: historia i muzyka

Magdalena Gasińska

rzecznik prasowy, opiekun Samorządu Szkolnego

nauczane przedmioty: fizyka, matematyka

Ks. Łukasz Gawrzydek

nauczanie religii

Agnieszka Golan

nauczane przedmioty: żywieniowe

Anna Golędzinowska Lebioda

pedagog szkolny

Włodzimierz Gratys

nauczane przedmioty: przedmioty rolnicze, mechanizacyjne  i WOS

Linda Jakubowska

opiekun Koła PTTK

nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne

Bogusław Jarecki

nauczane przedmioty: informatyka

Adam Kaczmarczyk

nauczane przedmioty: mechanizacyjne

Mirosław Kochanek

nauczane przedmioty: praktyczna nauka zawodu

Ilona Kosiorek

nauczane przedmioty: informatyczne 

Anna Kosmowska

nauczane przedmioty: informatyczne

Anna Kowalska

nauczane przedmioty: biologia

Elżbieta Kołaczek

nauczane przedmioty: matematyka

Marzenna Kurzec

nauczane przedmioty: historia i WOS

Olga Kwapisz-Wojda

nauczane przedmioty: żywieniowe

Marta Kwestarz

zajęcia rewalidacyjne

Edyta Kłak

nauczane przedmioty: żywieniowe

Agnieszka Leśniewska

nauczane przedmioty: logistyczne

Damian Malejka

administrator dziennika elektronicznego i opiekun Koła Robotycznego

nauczane przedmioty: informatyka

Józef Mamiński

nauczane przedmioty: zawodowe mechanizacyjne

Katarzyna Mańkowska

nauczane przedmioty: zawodowe mechanizacyjne

Robert Olko

nauczane przedmioty: nauka jazdy

Magdalena Piechowska-Malińska

opiekun Koła Logistycznego

nauczane przedmioty: logistyczne

Mariusz Pietrusiak

opiekun Koła Logistycznego

nauczane przedmioty: przedmioty logistyczne

Stanisław Pietrzak

nauczane przedmioty: mechanizacyjne

Katarzyna Polak

p.o specjalista ds. choreografii i strojów

nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne

Justyna Rutkowska

nauczane przedmioty: język angielski

Jolanta Sikorska

nauczane przedmioty: język polski, język rosyjski

Donata Skierska

nauczane przedmioty: język polski

Leszek Skórski

administrator dziennika elektronicznego

nauczane przedmioty: informatyczne

Agnieszka Stanisławska

nauczane przedmioty: przedmioty ekonomiczne

Marta Staszewska

nauczane przedmioty: język niemiecki

urlop dla poratowania zdrowia

Piotr Sumiński

aktualizacja strony www szkoły

nauczane przedmioty: religia

Dariusz Surma

nauczane przedmioty: geografia, rolnicze

Urszula Surma

nauczane przedmioty: chemia, żywieniowe

Mariusz Szewczyk

nauczane przedmioty: mechanizacyjne

Kamil Szkup

nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne

Wojciech Szremski

nauczane przedmioty: informatyka i język angielski

Ewa Szwarocka-Szczepańska

nauczane przedmioty: język angielski

Grzegorz Słoma

nauczane przedmioty: język polski, wiedza o kulturze

Agnieszka Tomaszkiewicz

nauczane przedmioty: fizyka

Anna Tomczak

nauczane przedmioty: język angielski

Iwona Wiankowska

nauczane przedmioty: język angielski

Paulina Wojda

Aktualizacja strony www szkoły

nauczane przedmioty: matematyka, informatyka

Tomasz Wojda

nauczane przedmioty: informatyka

Milena Wojda-Wróbel

opiekun Koła PTTK

nauczane przedmioty: język niemiecki, wychowanie w rodzinie

Elżbieta Wojtyna

nauczane przedmioty: ekonomiczne

Maciej Wróbel

nauczane przedmioty: język angielski

Jakub Zaczkiewicz

nauczane przedmioty: wychowanie fizyczne, muzyka

Piotr Żak

nauczane przedmioty: zawodowe logistyczne

Anna Łukasik

nauczane przedmioty: geografia i biologia

Wioletta Grzegory

sekretarz szkoły

Sylwia Szaleniec

p.o. sekretarka

Bogna Kolos

sekretarka

Marek Lesiak

kierownik gospodarczy

Klaudia Sędecka-Kowalska

specjalista ds. choreografii i strojów

urlop macierzyński

Sławomir Siewierski

konserwator - mechanik urządzeń i maszyn

Krzysztof Łukasik

specjalista ds. administracji siecią komputerową

e-mail: abcd@g.pl

Kazimierz Ścibor

konserwator

Piotr Kafarski

mechanik maszyn rolniczych

Anna Durka

sprzątaczka

Stanisław Kępka

dozorca, palacz

Emilia Kunikowska

woźna

Agnieszka Misiura

woźna

Justyna Skowrońska

sprzątaczka

Beata Stępień

sprzątaczka

Marek Wielemborek

pracownik gospodarczy

Maria Wrońska

sprzątaczka

Dorota Wysocka

sprzątaczka

Mariola Ziental

woźna