Cems CHANCE- projekt studencki dla uczniów

3.11.2016 10:05

Szanowni Państwo,

Jestem organizatorką jedenastej edycji projektu CEMS Chance, który jest organizowany przez CEMS Club Warszawa, organizację non-profit działającą przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Najbliższa edycja projektu odbędzie się w terminie 6-9 grudnia 2016 r. w Warszawie.

CEMS Chance to cykl 4-dniowych warsztatów skierowanych do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej lub zdrowotnej. Podczas  pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w cyklu warsztatów, szkoleń i paneli dyskusyjnych, które mają na celu pomóc im w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju.

Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 4-19 listopada poprzez formularz na naszej stronie internetowej www.cemschance.pl.Do udziału w jedenastej edycji projektu pragniemy zaprosić 40 uczestników.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.

Jako organizatorka projektu zwracam się do Państwa z prośbą o udostępnienie załączonych informacji o CEMS Chance w szkole – na stronie internetowej, na tablicach informacyjnych, w gablotach kół naukowych. Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji wszystkim klasom, Samorządowi Uczniowskiemu oraz Radzie Rodziców. Zależy nam na dotarciu do jak największej liczby uczniów.

W załączeniu znajdują się zaproszenie oraz plakat. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do Państwa pełnej dyspozycji.

Łącząc wyrazy szacunku, Agnieszka Przybył

Pliki do pobrania: