V edycja ogólnopolskiego konkursu „Interaktywny produkt IT”

28.11.2016 16:35

„Interaktywny produkt IT” to ogólnopolski konkurs informatyczny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. To niezwykła, nowatorska w skali kraju inicjatywa otwierająca nowe możliwości dla młodych twórców i pasjonatów nowoczesnych technologii.

Uczysz się w szkole ponadgimnazjalnej i jesteś pasjonatem, hobbystą, twórcą, początkującym lub zaawansowanym programistą, grafikiem, pomysłodawcą rozwiązań informatycznych? Uwielbiasz nowe technologie? „Bawisz się” w wirtualnym świecie nie od dziś, przyszły Ci do głowy nowe pomysły i chciałbyś się nimi pochwalić przed szerszą publicznością?

Oto konkurs dla Ciebie!

Zaprojektuj dowolne rozwiązanie z wykorzystaniem nowych technologii, np.:

- stronę www,
- grafikę,
- animację,
- grę,
- aplikację,
- prezentację,

Zobacz co możesz zyskać:

• możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród (łączna wartość nagród przekracza 10 000 zł);
  • możliwość uzyskania uprawnienia gwarantującego przyjęcie na kierunek studiów Informatyka prowadzony w Akademii Morskiej w Szczecinie poza konkursem wyników egzaminu maturalnego;
  • zaprezentowanie swoich umiejętności przed szerszą publicznością;
  • kontakt z firmami, które nowe technologie tworzą na co dzień, przyszłymi potencjalnymi pracodawcami;

Nie zwlekaj dołącz już dziś!

Zgłoś Swój udział w konkursie: „Interaktywny produkt IT”.

Możesz to zrobić indywidualnie lub zespołowo do końca stycznia 2017 roku.

Szczegółowe informacje nt. konkursu znajdują się na stronie: www.informatyka.am.szczecin.pl/ipit/o-konkursie .

Krzysztof Błaszczyk