Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie graficznym "RAZEM TWORZYMY IT SZKOŁĘ".

4.05.2017 19:23

Organizatorem konkursu jest Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa instytut badawczy z siedzibą w Warszawie. Prace można nadsyłać od 8 maja do 19 maja 2017 roku.

1. Uczestnicy konkursu:

1) Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych zarejestrowanych w programie IT Szkoła.

2) Wymagania dotyczące rejestracji w programie IT Szkoła:

a) szkoła, w której uczy się autor pracy, powinna być zgłoszona do programu IT Szkoła (nasza szkoła jest w programie już od kilku lat ;-) )

b) autor pracy powinien być „przypisany” w programie IT Szkoła do grupy/nauczyciela,

c) autor pracy powinien mieć zrealizowane w programie IT Szkoła następujące 4 kursy:

3. Wymagania techniczne dla pracy konkursowej:

1) Parametry techniczne pracy:

a) format pliku – JPG;

b) rozmiar pliku – max 1MB;

c) wymiary - dokładnie 950 x 630 (szerokość/wysokość w pikselach);

d) wkomponowanie logo IT Szkoły w lewym górnym rogu pracy (logo do pobrania tutaj).

2) Niespełnienie któregokolwiek z wymienionych wymagań technicznych spowoduje, że praca nie zostanie zakwalifikowana do konkursu.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad konkursowych znajdują się pod tym linkiem: https://it-szkola.edu.pl/kong

Serdecznie zachęcam do udziału!

Krzysztof Błaszczyk - koordynator programu IT Szkoła w ZSP nr 2.