IX Akademicki Turniej TransEdu dla logistyków

15.05.2017 9:15

W dniach 22-24 maja odbędzie się IX Akademicki Turniej TransEdu. W pojedynku o nagrody rzeczowe, gotówkę i tytuł logistyka sezonu jak zwykle wezmą udział studenci i uczniowie kierunków logistycznych z całej Polski.

Nasza szkoła od 2 marca współpracuje z wrocławską firmą Trans.eu. W tym roku otrzymaliśmy zaproszenie od p. Moniki Mulińskiej, przedstawicielki firmy do wzięcia udziału po raz pierwszy w rozgrywkach.

 

Zaasady gry są proste. Turniej jak zwykle składa się z dwóch etapów - rozgrywki w grę TransEdu, w której wcielisz się w przewoźnika, i testu wiedzy, w którym obowiązuje wiedza z kursów Transport drogowy i Spedycja. Pierwszy etap podzielony jest na kilka dni - codziennie do rozgrywki przystępują inne województwa.Gra będzie otwarta każdego dnia Turnieju od 10.00 do 16.00.W dniu przeznaczonym dla Twojego województwa sam decydujesz, kiedy chcesz przystąpić do gry.Twoim zadaniem jest wykonanie co najmniej 20, ale nie więcej niż 40 zleceń.

Test wiedzy będzie dostępny ostatniego dnia od 8.00 do 20.00 i… też możesz go rozwiązać, kiedy chcesz. Ale tylko raz. Pamiętaj, że każdym etapie do logowania musisz użyć tego samego TransID. Jeśli w rankingu pojawi się kilka razy ten sam Jan Kowalski, będziemy brać pod uwagę wynik… najsłabszy.

 

Dla najlepszych uczniów są przewidziane cenne nagrody:

 

I miejsce - 300 zł, urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma

II miejsce - 200 zł, tablet Blow Whitetab

III miejsce - 100 zł, okulary VR Forever VRB

 

Dodatkowo 10 pierwszych osób z ogólnego rankingu otrzyma certyfikaty. Rozgrywki dla województwa łódzkiego odbędą się 24 maja w godzinach 10-17, a test wiedzy będzie aktywny 24 maja do godziny 21.

 

Inicjatorem porozumienia i koordynatorem turnieju jest Magdalena Piechowska-Malińska. Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele logistyki.

Magdalena Piechowska-Malińska