Ekopotrawy dzieci ze szkoły w Nieborowie pod kierunkiem uczniów z Blichu

24.05.2017 22:01

Dnia 23 maja b.r. na rokrocznym Dniu Rodziny w Zespole Placówek Oświatowych w Nieborowie wspólnymi siłami zespołu Eko-Nieborowianki, Kółka Żywienia na Blichu oraz uczniów klas I i II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych powstało wspaniałe stoisko promujące żywność ekologiczną.

Dodatkową atrakcją była możliwość zrobienia sobie zdjęcia z II WiceKsiężanką Roku 2017 Gabrielą Foks uczennicą naszej szkoły oraz I WiceKsiężakiem Roku Piotrem Ulatowskim tegorocznym absolwentem naszego technikum. Para ta w regionalnych strojach w doskonały sposób promowała region łowicki na tej imprezie.

Uczniowie naszej szkoły przyjechali na zaproszenie dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Nieborowie Marzeny Malangiewicz.

Zespołem Eko-Nieborowianki z Zespołu Placówek Oświatowych w Nieborowie opiekowały się panie Aleksandra Deluga oraz Elżbieta Dzik.

Kółkiem Żywienia na Blichu oraz pozostałymi uczniami klas Technikum Żywieniai Usług Gastronomicznych – Iwona Bogusiewicz-Kuś.

Iwona Bogusiewicz - Kuś