Głosujemy na nasz szkolny projekt!

21.06.2017 20:13

Zagłosuj na nasze przedsięwzięcie, które upiększyło naszą szkołę

"Zwiększenie różnorodności gatunkowej roślin na terenie szkoły i odbudowa naturalnej retencji wodnej" w projekcie "Razem dla klimatu". Jest on dofinansowany przez Fundację na Rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa.

Teraz wystarczy parę kliknięć na klawiaturze, aby dowiedzieć się dlaczego nasza szkoła pięknieje. Kto zagospodarował nasz  szkolny teren? Można też zdobyć cenną nagrodę dla szkoły (laptop). I jeszcze jedno – jest to sprawdzian naszej szkolnej solidarności lub empatii (jak kto woli). Jest nas w szkole prawie 400 osób!? Również prosimy o wsparcie rodziny uczniów, wszystkich absolwentów i sympatyków szkoły.

A więc!

Warunkiem oddania głosu jest zalogowanie się do aplikacji konkursowej za pomocą jednego z trzech sposobów: kontem Facebook, kontem Google lub poprzez podanie adresu e-mail na stronie www.klimat.fdpa.org.pl. Głosowanie za pomocą adresu e-mail wymaga potwierdzenia poprzez kliknięcie w link przesłany automatycznie pocztą elektroniczną na podany adres w celu dokończenia głosowania. Do oddania głosu za pomocą karta Facebook lub konta Google potrzebne jest zaakceptowanie zgód, które pojawią się w wyskakującym nowym oknie i potwierdzenie dostępu aplikacji do wybranego konta. Oddanie głosu na przedsięwzięcie oznacza kliknięcie przycisku głosuj.

Prawda, że proste?

Głosowanie kończy się 25 czerwca o godzinie 23.59.

 

Dziękujemy za oddany głos. :)

Irena Chorążka, Anna Kosmowska