X Jubileuszowy Turniej Tenisa Stołowego tuż, tuż...

14.09.2017 13:45

     Serdecznie zapraszamy do udziału w X Jubileuszowym Turnieju Tenisa Stołowego. Turniej odbędzie się w naszej szkole 27 września od godz. 8:00. Na zwycięzców (miejsca I, II i III w kategorii dziewcząt i chłopców) czekają cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców i Dyrekcję naszej szkoły.

     Z każdej klasy może wystartować maksymalnie 3 chłopców i 3 dziewczynki. W przypadku większej ilości chętnych należy rozegrać eliminacje w ramach lekcji w-f i wyłonić najlepszą trójkę. Zgłoszenia do turnieju przyjmuje p. Jakub Zaczkiewicz do 25 września.Ruszyły zapisy do turnieju. Wczoraj zakupiliśmy nagrody:

1. Za I miejsce Rakietka Xiom MUV 7.0 S Pro Speed o wartości 125 zł.

Rakietka typu OFF złożona z lekkiej 5-sklejkowej deski Super Lite z wygodnym uchwytem Ergogrip i wbudowanym systemem Airhole (przesunięty środek ciężkości dla poprawy kontroli). W zestawie dwie bardzo elastyczne okładziny Xiom Prospin o grubości 2,0 mm wykonane w technologii Z-Power Sponge z atestem ITTF. Rakietka polecana do różnorodnej gry ofensywnej.

2. Za II miejsce Rakietka Xiom MUV 5.5 S Pro Power o wartości105 zł

Profesjonalna rakietka typu ALL+/OFF- złożona z lekkiej 5-sklejkowej deski Super Lite z wygodnym uchwytem Ergogrip i wbudowanym systemem Airhole (przesunięty środek ciężkości poprawiający kontrolę). W komplecie dwie elastyczne i rotacyjne okładziny Hyspin o grubości 2.0 mm wykonane w technologii Z-Power Sponge z atestem ITTF. Rakietka polecana do gry wszechstronnej i kontrolującej ofensywy.

3. Za III miejsce Rakietka Xiom MUV 4.0 S Power o wartości 78zł

Nowoczesna rakietka typu ALL złożona z lekkiej deski Super Lite z wygodnym uchwytem Ergogrip oraz dwóch miękkich okładzin Hyspin o grubości 2.2 mm wykonanych w technologii T-Power z atestem ITTF. Rakietka przeznaczona do gry wszechstronnej, dobrze sprawdzi się jako pierwsza rakietka dla rozpoczynających regularne treningi.

Jakub Zaczkiewicz