Efekt spotkania autorskiego czyli wystawa publikacji z Ośrodka Karta

26.10.2017 22:11

W dniu 24.10.2017 roku klasa I A Technikum Logistycznego wraz z wychowawcą Panem Piotrem Żakiem i nauczycielem-bibliotekarzem Olgą Sterą udała się na spotkanie autorskie Pana Bronisława Sałudy.

Organizatorem wydarzenia byli: Ośrodek Karta, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu, a dofinansowało je Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Młodzież mogła usłyszeć rys historyczny dzięki Prezesowi Ośrodka Karta - Panu Zbigniewowi Gluzie, a fragmenty książki zaprezentował aktor - Wojciech Zieliński. W rezultacie tego spotkania, Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu użyczyła naszej szkole dwadzieścia pięć nowości wydawniczych na wystawę. Są to publikacje Ośrodka Karta, które można obejrzeć w bibliotece szkolnej do końca listopada.

Olga Stera

Pliki do pobrania: