Logistycy na Dniu Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Uczelni Techniczno - Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie  

7.11.2017 20:02

     Dnia 7 listopada 2017 uczniowie klas I oraz II kształcący się w zawodzie technik logistyk, pod czujnym okiem nauczycieli: p. Agnieszki Leśniewskiej, p. Donaty Skierskiej, p. Anny Golędzinowskiej-Lebioda oraz p. Leszka Skórskiego, uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez przedstawicieli warszawskiej Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej, z którą nasza szkoła nawiązała współpracę.

 

     Wcześnie rano, o godzinie 8.00 wyruszyliśmy z Łowicza, po dojechaniu na miejsce przywitano nas w obszernej i nowoczesnej auli oraz poczęstowano ciepłą herbatą. O godzinie 10.00 rozpoczęły się wykłady na następujące tematy: „Szkoła średnia i co dalej? Planowanie kariery zawodowej” - prowadzony przez specjalistę ds. doradztwa zawodowego p. Agnieszkę Dębek, zaraz po nim rozpoczął się kolejny warsztat pod tytułem „Wstęp do kryminalistyki” - podczas którego mogliśmy zgłębić tajniki pracy kryminologa, spotkanie poprowadził insp. dr Mirosław Bednarski. Następnie, po krótkiej przerwie wysłuchaliśmy ostatniego wykładu pod tytułem „Rebelia Talibów w Waziristanie”, którego autorem był dr Wojciech Szewko. Mieliśmy również okazję poznać bogatą ofertę edukacyjną warszawskiej uczelni, którą przedstawiła p. Ilona Zawadzka, kierownik Biura Rekrutacji UTH.

     Podczas warsztatów zapoznaliśmy się z interesującymi zagadnieniami, które w sposób istotny mogą przyczynić się w przyszłości do bardziej świadomego wyboru kierunku kształcenia.

 

Jeremi Kowalski, Anna Kamińska