W dniach 10 i 11 stycznia 2018 r. odbyły się w naszej szkole pierwsze egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie.

11.01.2018 20:47

W środę miała miejsce część praktyczna, podczas której 113 uczniów klas czwartych technikum oraz absolwentów kursów kwalifikacyjnych zmierzyła się z zadaniami na dokumentacji papierowej. W czwartek natomiast do egzaminu w formie testu sprawdzającego wiedzę teoretyczną przystąpiło łącznie 168 uczniów.

Kolejne tury egzaminów praktycznych będą miały miejsce 15 stycznia oraz w drugim tygodniu ferii zimowych.

Szczegółowe informacje na temat harmonogramu w.w. egzaminów znajdują się na tablicy ogłoszeń sekretariatu RCKUiP w budynku B (parter).

Życzymy powodzenia!

Edyta Niedzielska