W dniu 26.02.2018 na długiej przerwie Kółko Żywienia zorganizowało akcję promującą picie zdrowych wzmacniających koktajli.

26.02.2018 21:50

Członkowie kółka sporządzili świeżo wyciskany sok z jabłek, zielony koktajl ze szpinaku, zielonego ogórka i selera naciowego oraz witaminowy koktajl z truskawkami i malinami.

Dodatkowo uczniowie mogli dowiedzieć się jakie właściwości zdrowotne mają użyte w koktajlach warzywa i owoce.

Uczniowie działający w Kółku od kilku tygodni przygotowywali się do tej akcji zbierając informacje, opracowując plakat promocyjny, redagując przepisy.

Każdy zainteresowany mógł zabrać ze sobą przepis aby sporządzić podobny napój w domu.

Uczniowie i nauczyciele chętnie częstowali się kolorowymi smoothie i wspominali, że chętnie korzystaliby z podobnych akcji.

Opiekun Kółka Żywienia Iwona Bogusiewicz-Kuś