Bo w szpitalu wcale nie musi być nudno ...

21.03.2018 20:21

W dniu dzisiejszym już po raz drugi w tym roku uczestniczyliśmy w warsztatach robotycznych dla dzieci i młodzieży przebywających na oddziale VI - Pediatrii, Onkologii i Hematologii dla Dzieci Starszych  Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Organizatorem spotkania było nasze Koło przy współudziale Fundacji Gajusz. Było nam niezmiernie miło dzielić się umiejętnością budowania i programowania robotów opartych na zestawach Lego Mindstorms EV3. Wszystkim Milusińskim, których mieliśmy dziś przyjemność spotkać życzymy szybkiego powrotu do zdrowia oraz sukcesów w kodowaniu!

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Anny Wlaźlik z Fundacji Gajusz za bardzo sprawne koordynowanie naszych działań.

Robotomaniacy z Blichu