Kierunek Wrocław

12.04.2018 21:17

Dnia 10 kwietnia 2018 roku młodzież naszej szkoły uczestniczyła w wycieczce kulturalno – krajoznawczej do Wrocławia. Wycieczkę zorganizowano z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Koła Wolontariatu.

20 uczniów z klas ITLB, IITLA, IITLB, IITMRiA, III TMR, III TŻU oraz IV TMR pod opieką p. Magdaleny Gasińskiej i ks. Radosława Sawickiego mogło podziwiać urok i niesamowitą architekturę tego pięknego miasta.

Wyjazd obfitował w różnego rodzaju atrakcje, Między innymi zwiedzanie Panoramy Racławickiej, wizyta w ZOO i Afrykarium, Starego Miasto, Archikatedry Wrocławskiej. Duże wrażenie na uczestnikach zrobił też taras widokowy na najwyższym obecnie w Polsce wieżowcu Sky Tower (212m). Zarówno opiekunowie jak i młodzież oceniają wyjazd jako bardzo udany nie tylko ze względu na atrakcyjne punkty programu, ale również ze względu na wspaniałą słoneczną pogodę i panującą atmosferę.

Magdalena Gasińska