Stypendia są dla każdego - kampania informacyjna o stypendiach dla uczniów i studentów

22.05.2018 21:04

Szanowni Państwo,

Stypendium to często jedyna szansa dla młodych osób, aby mogły realizować swoje marzenia, ale również zaspokoić podstawowe potrzeby. Fundacja Dobra Sieć od lat stara się, aby informacja o dostępnych programach stypendialnych dotarła do jak najszerszego grona młodych ludzi.

Dzięki serwisowi www.mojestypendium.pl informujemy o wszystkich programach stypendialnych, w tym oferowanych przez stowarzyszenia, fundacje, samorządy, uczelnie i firmy. Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych oraz konkursów edukacyjnych, skierowaną do uczniów, studentów, nauczycieli, rodziców, doktorantów, artystów i sportowców.

W ramach cyklicznej kampanii informacyjnej rozsyłamy bezpłatnie plakaty, ulotki i banery internetowe.

Mamy nadzieję, że jak najwięcej osób skorzysta z szansy, jaką są mądre i atrakcyjne programy stypendialne.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Aleksandra Belina