Zmagania uczniów klas pierwszych w eliminacjach pisemnych Konkursu Wiedzy o Szkole na Blichu zakończone !

6.10.2018 8:02

Do rywalizacji przystąpili przedstawiciele wszystkich klas pierwszych.
    Zwycięską drużyną została klasa I Technikum kształcącego w zawodach: technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, technik agrobiznesu, technik technologii żywności w składzie: Martyna Kwiatkowska, Szymon Igielski i Łukasz Jabłoński. Zdobli łącznie 78 punktów. Drugie miejsce zajęła klasa I Technikum kształcącego w zawodzie technik logistyk A w składzie: Agata Pastwa, Miłosz Szcześniak i Mateusz Polit, gromadząc 70 punktów. Trzecie miejsce zdobyła drużyna klasy I Technikum kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych w składzie: Wiktoria Kwiatkowska, Zuzanna Anyszka i Małgorzata Politowicz, uzyskując 57 punktów. Pozostałe zespoły zgromadziły mniejsze ilości punktów: klasy I Technikum kształcącego w zawodach technik informatyk B – 56 punktów, technik informatyk A - 54 punkty, technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki – 53 punkty, technik logistyk B oraz I klasa branżowej szkoły I stopnia – mechanik – operator pojazdów i maszyn rolniczych – po 45 punktów.
    Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, klasom, który zdobyły trzy pierwsze miejsca gratulujemy i życzymy powodzenia w drugim - ustnym etapie konkursu.

Donata Skierska