8.11.2018 19:38

Uczniowie klasy II TŻiUG z nauczycielami  przedmiotów zawodowych Panią Edytą Kłak, Panią Urszulą Surma oraz nauczycielem historii Panem Grzegorzem Chojnackim postanowili w nietypowy sposób uczcić 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Młodzież podczas zajęć praktycznych upiekła ciasteczka, wewnątrz których były ukryte karteczki z ważnymi datami, wydarzeniami i postaciami z historii Polski. (Informacje te przygotował uczeń klasy I TIA Maksymilian Grupiński we współpracy z nauczycielem historii). Młodzież z klasy drugiej częstowała Dyrekcję, Grono Pedagogiczne jak również swoich kolegów podczas długiej przerwy w czwartek. Liczymy, że tą drogą też można przekazywać wiedzę historyczną, a do tego uradować nieco podniebienie. Pomysł ten spotkał się z dużym entuzjazmem i zaskoczeniem ze strony obdarowanych, a uczniowie zaangażowani  mieli satysfakcję ze swojej akcji - „Ciasteczko z historią”.

Organizatorzy:

Urszula Surma, Grzegorz Chojnacki