Lista uczniów zakwalifikowanych do realizacji zadania 5. "Kurs przygotowawczy do egzaminu maturalnego z matematyki oraz na studia realizowany we współpracy ze szkołą wyższą (WAT) dla uczniów technikum" w ramach projektu "Moje kompetencje - moja przyszłość

29.11.2018 21:45

Zakończono nabór uczniów na "Kurs przygotowawczy do egzaminu maturalnego z matematyki oraz na studia realizowany we współpracy ze szkołą wyższą (Wojskowa Akademia Techniczna) dla uczniów technikum" w ramach projektu.

Zakwalifikowani do projektu zadeklarowali uczestnictwo w stażu zawodowym/praktyce zawodowej organizowanych u pracodawców. Uczniowie z klas czwartych rozpoczną staż/praktykę w ferie zimowe (2 tygodnie), a następnie dokończą to zadanie w maju lub czerwcu 2019 r. (2 tygodnie). Uczniowie klas trzecich i drugich obędą 4-tygodniowy staż/praktykę w całości w ciągu wakacji 2019 r. lub w następnym roku szkolnym.
Zarówno zajęcia specjalistyczne, które będą prowadzili nauczyciele w szkole na Blichu, jak i staż/praktyka u pracodawców są obowiązkowymi częściami projektu.

Elżbieta Wojtyna 

Pliki do pobrania: