Eliminacje szkolne Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania już za nami

10.01.2019 22:00

Do udziału w Olimpiadzie zgłosiło się 35 uczniów naszej szkoły. W etapie szkolnym, który odbył się 8 stycznia 2019 r. uczestniczyli wszyscy uczniowie z technikum agrobiznesu z klas: IV TAŻ,  III TMA i I TAM oraz przedstawiciele klas czwartych technikum technologii żywności i technikum informatycznego.

Wyniki zostaną opublikowane 28 stycznia 2019r. na stronie olimpiady. Prace uczniów zostaną sprawdzone przez naukowców z Politechniki Częstochowskiej. Osoby, które zdobędą najwięcej punktów z przeprowadzonego testu, zakwalifikują się do etapu okręgowego i wezmą w nim udział 15 marca 2019r.

Elżbieta Wojtyna