Rekrutacja - Mobilność II

17.01.2019 21:16

Rusza rekrutacja do II mobilności w ramach realizowanego przez szkołę projektu „Eurostart – praktyki zawodowe uczniów” nr 2018-1-PL01-KA102-048605 realizowanego ze środków Unii Europejskiej na zasadach Programu Erasmus+ Akcja 1, Kształcenie i Szkolenia Zawodowe. Rekrutacja skierowana jest do uczniów oraz absolwentów szkoły kształcących się na kierunkach technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik logistyk.

Rekrutacja rozpoczyna się 18.01.2019 a kończy 25.01.2019, w tym terminie należy składać poprawnie wypełnione formularze zgłoszeniowe w sekretariacie szkoły. Szczegółowe informacje dotyczące projektu znajdują się w regulaminie rekrutacji, można również konsultować się z koordynatorem projektu Panią Edytą Kłak, która udzieli również wszelkich informacji. Zapraszamy do aplikowania do udziału w projekcie.

koordynator projektu - Edyta Kłak

Pliki do pobrania: