Pierwsze efekty w realizacji projektu.

3.02.2012 10:03

logo

Ostatnie miesiące sprzyjają rozwojowi wiedzy i umiejętności uczniów z naszej szkoły podnosząc jednocześnie atrakcyjność absolwentów na rynku pracy dzięki realizacji projektu:

"Doskonalenie kompetencji kluczowych i zawodowych uczniów ZSP nr 2 RCKUiP im. T. Kościuszki w Łowiczu"
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Wiele godzin spędzonych na zajęciach przynosi już dziś efekty zarówno teoretyczne w postaci lepszego przygotowania do matury jak i praktyczne umiejętności kelnersko-barmańskie lub nabyte kwalifikacje w trudnym, ale poszukiwanym  zawodzie spawacza potwierdzone egzaminem państwowym. Wszyscy uczestnicy kursu kierowania wózkami widłowymi otrzymali certyfikaty potwierdzające nowe możliwości pracy zawodowej. Na uwagę zasługuje również trwający kurs kierowców w kategorii B.

Imponująco wygląda ilość uczniów którzy podnieśli swoje kwalifikacje:

Liczba uczniów którzy podnieśli zasób swojej wiedzy z jęz. polskiego – 45

Liczba uczniów którzy podnieśli zasób swojej wiedzy z jęz. obcego – 30

Liczba uczniów którzy podnieśli zasób swojej wiedzy z matematyki – 45

Liczba uczniów którzy nabyli wiedzę z zakresu HCCP – 10

Liczba uczniów którzy nabyli kwalifikacje kelnersko-barmańskie – 10

Liczba uczniów którzy nabyli kwalifikacje do kierowania wózkami widłowymi potwierdzone certyfikatem – 15

Liczba uczniów którzy nabyli kwalifikacje spawacza potwierdzone egzaminem państwowym - 10

www.efs.gov.pl

Krzysztof Łukasik