Grecja – wrażenia z pobytu uczniów na praktykach zawodowych

9.02.2019 22:09

W dniu 07. 02. 2019 w naszej szkole odbyło się podsumowanie pobytu młodzieży na praktykach w Grecji

W sali wykładowej nr 1, budynek B, uczniowie Technikum kształcącym w zawodach: technik mechanizacji rolnictwa i technik żywienia i usług gastronomicznych, za pomocą prezentacji multimedialnej,  podzielili się swoimi wrażeniami z pobytu, który odbył się w dniach 29. 10. 2018r. – 09. 11. 2018r. Opowiedzieli o tym co robili, co zwiedzali oraz co jedli podczas pobytu w Grecji. Wrażenia były niesamowite. Przy okazji młodzież szkolna, która nie wyjechała na praktyki lub będzie wyjeżdżać w marcu dowiedziała się wielu ciekawostek związanych z kulturą, tradycją i zwyczajami Greków oraz posłuchała wskazówek w związku z wyjazdem w ramach II mobilności. Pan Dyrektor Jerzy Zabost, na koniec spotkania, wręczył uroczyście certyfikaty wydane w języku polskim i angielskim, potwierdzające pobyt i realizację założeń praktyki zawodowej przez uczniów naszej szkoły.

Obecnie, następna grupa uczniów Technikum  kształcącym w zawodach: technik logistyk i technik żywienia usług gastronomicznych, przygotowuje się do wyjazdu, który będzie realizowany w dniach 18. 03. 2019r. – 29. 03. 2019r. Czekamy na następne wrażenia z pobytu.

Edyta Kłak - koordynator projektu na terenie ZSP nr 2 RCKU i P