TARGI EDUKACYJNE - SKIERNIEWICE 2019

12.03.2019 22:29

Dnia 12 marca 2019r. w hali OSiR w Skierniewicach odbyły się targi edukacyjne dla gimnazjalistów i ósmoklasistów. Każda ze szkół ponadgimnazjalnych z powiatu a nawet województwa miała możliwość przedstawić tam swoją ofertę edukacyjną na nadchodzący rok szkolny.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami p. Urszulą Surmą i p. Magdaleną Gasińską przygotowali stoisko promocyjne naszej szkoły i zachęcali młodzież szkół ponadgimnazjalnych i podstawowych do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

Targi trwały od godziny 9.00 do godziny 13.00. W tym czasie uczniowie naszej szkoły i opiekunowie odpowiadali na wiele pytań ze strony zainteresowanych. Przybliżali specyfikę i funkcjonowanie szkoły, zachęcali do udziału w Dniach Otwartych oraz do przyłączenia się do naszej społeczności.

Zainteresowanie młodzieży szkól ponadgimnazjalnych i podstawowych było duże i mamy nadzieję, że spotkania i rozmowy z nimi  przyniosą pozytywne efekty podczas tegorocznego naboru.

Magdalena Gasińska - opiekun SU, rzecznik prasowy ZSP nr 2 RCKU i P