Dnia 14 marca 2019r. w ŚWIATOWYM DNIU LICZBY Π, uczniowie klas I, II, III Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 RCKUiP wzięli udział w wewnątrzszkolnym konkursie matematycznym: "Matematyka jest Πękna".

14.03.2019 11:04

Dnia 14 marca 2019r. w ŚWIATOWY DNIU LICZBY Π, uczniowie klas I, II, III Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 RCKUiP wzięli udział w wewnątrzszkolnym konkursie matematycznym: "Matematyka jest Πękna". Organizatorami konkursu były nauczycielki matematyki:pani Jolanta Dębska, pani Monika Danych, pani Paulina Wojda.
Do zmagań przystąpiło 56 uczniów. Uczniowie mieli do rozwiązania 20 zadań zamkniętych jednokrotnego wyboru w ciągu 45 minut.
Jest to pierwszy tego typu konkurs odbywający się w naszej szkole. Mamy nadzieję, że na stałe wpisze się do kalendarza wydarzeń szkolnych.

Jolanta Dębska