Dnia 28 marca mury naszej szkoły odwiedzili uczniowie pierwszej klasy z Zespołu Placówek Oświatowych w Nieborowie.

1.04.2019 13:55

Warsztaty dla dzieci przygotowała klasa pierwsza ucząca się na kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych. Młodzież wraz z dziećmi i opiekunami przygotowała zupę marchewkową, spaghetti z sosem pomidorowym, sałatkę owocową, precelki, muffinki, koktajl czekoladowy i napój pietruszkowy. Dzieci pracowały z wielkim zaangażowaniem a młodzież służyła pomocą i wskazówkami. Starsi koledzy pokazali dzieciom szkołę: salę gimnastyczną, świeżo oddaną pracownię gastronomiczną i salę obsługi konsumenta w budynku C oraz warsztaty szkolne.

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Zarówno dzieci jak i młodzież byli zadowoleni ze wspólnych zajęć.

Iwona Bogusiewicz-Kuś