Cezary Stasiak zdobył tytuł olimpijczyka w zawodach centralnych III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

9.04.2019 21:37

Z przyjemnością informujemy, iż uczeń klasy 4 technikum logistycznego Cezary Stasiak  zdobył tytuł olimpijczyka w zawodach centralnych przeprowadzonych w dniu 5 kwietnia 2019 roku w Sopocie III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Cezary otrzymał indeks na uczelnię i nagrody rzeczowe. W finale brało udział 75 uczestników z całej Polski. Nasz Olimpijczyk w dniu 4 kwietnia podczas zorganizowanego wyjazdu przez Uniwersytet Gdański odwiedził Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy, w którym szeroko została przedstawiona infrastruktura transportu lotniczego. Na zakończenie wizyty studyjnej w Porcie Lotniczym nasz uczeń odwiedził Starówkę Miasta Gdańsk.
Kolejny dzień 5 kwietnia Cezary punktualnie o godzinie 10.30 przystąpił do zmagań eliminacyjnych. Zagadnienia dotyczyły infrastruktury morskiej, materiałów niebezpiecznych oraz zagadnień dotyczących transportu i spedycji. Ogłoszenie wyników nastąpiło o godzinie 13.00, gdzie podczas uroczystej gali nasz Olimpijczyk uzyskał indeks na uczelnię. Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej karierze. Odpowiedzialna za przygotowanie ucznia była nauczycielka przedmiotowo zawodowych logistycznych Pani Agnieszka.

Agnieszka Leśniewska