Szkoła z Kęszyc na warsztatach kulinarnych

22.05.2019 19:32

W dniu 21. 05. 2019r. naszą szkołę odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kęszycach w gminie Bolimów. Była to czwarta i piata klasa, która w sposób aktywny wzięła udział w warsztatach kulinarnych. Pod czujnym okiem swoich starszych koleżanek i kolegów z klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz nauczycielek Edyty Kłak i Urszuli Surmy, wykonywali koktajle mleczne, bułeczki drożdżowe z serem i konfiturami oraz pastę jajeczną i z zielonego groszku. Ponadto uczyli się składać serwetki na różne sposoby. Na koniec zajęć odbyła się degustacja przygotowanych potraw. Zaproszeni uczniowie z pewnością pozostawią niezapomniane wspomnienia z odbytych zajęć gastronomicznych.

Edyta Kłak
Urszula Surma