Warsztaty kulinarne

30.05.2019 12:12

W dniu 28.05.2019r. naszą szkołę odwiedzili uczniowie ostatniej klasy Szkoły Podstawowej nr 4 w Łowiczu.

Młodzież aktywnie wzięła udział w warsztatach kulinarnych. Pod czujnym okiem swoich starszych koleżanek i kolegów z klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz nauczycielek Edyty Kłak i Urszuli Surmy wykonywali koktajle mleczne, bułeczki pszenne i drożdżowe z serem oraz pastę jajeczną i z zielonego groszku. Na koniec zajęć w bardzo miłej atmosferze odbyła się degustacja przygotowanych własnoręcznie potraw. Zaproszeni na warsztaty uczniowie byli pod wielkim wrażeniem wyposażenia nowej pracowni gastronomicznej oraz życzliwości z jaką zostali przyjęci w murach naszej szkoły.

Uczniowie klasy drugiej z wielkim zaangażowaniem prezentowali swoje umiejętności przed młodszymi kolegami, co im również sprawiało wielką przyjemność.

Urszula Surma, Edyta Kłak