Spotkanie z ratownikiem medycznym

10.06.2019 12:03

W dniu 30.05.2019 z inicjatywy Pani Profesor Elżbiety Kołaczek, uczniowie klasy ITIA zorganizowali spotkanie z ratownikiem medycznym Wojewódzkiego ratownictwa medycznego w którym uczestniczyły uczniowie naszej szkoły z klas ITIA, I TLA oraz IBS.

W dniu 30.05.2019 z inicjatywy Pani Profesor Elżbiety Kołaczek, uczniowie klasy ITIA zorganizowali spotkanie z ratownikiem medycznym Wojewódzkiego Ratownictwa Medycznego, w którym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły z klas ITIA, I TLA oraz IBS. Podczas lekcji ratownik omawiał mechanizmy urazów, metody zapobiegania i demonstrował opatrywanie danych urazów. Osoby obecne na spotkaniu wynieśli z niej dużo wiedzy i nauczyli się jak zachować się w sytuacjach krytycznych.

Artur Kuciński