Wycieczkę edukacyjna do zakładu Zorina w Kutnie

26.10.2019 8:40

17.10. 2019 uczniowie klasy 3 TLB wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych Magdaleną Piechowską-Malińską i Mariuszem Pietrusiakiem odbyli wycieczkę edukacyjną do zakładu Zorina w Kutnie.

Podczas wizyty w zakładzie produkcyjnym mogli uczestniczyć w codziennych pracach wykonywanych w magazynie. Zapoznali się z magazynowym systemem informatycznym wykorzystywanym w zakładzie i pracą skanera. Pan Mariusz Pietrusiak opowiedział młodzieży o zasadach formowania paletowych jednostek ładunkowych i przeprowadził szkolenie z zakresu drukowania etykiet logistycznych, jak również wypełniania dokumentacji magazynowej. Uczniowie zdobyli cenną wiedzę, którą wykorzystają na egzaminach zawodowych i w przyszłości w pracy zawodowej.

Magdalena Piechowska - Malińska