Uczennica klasy III TŻU zajęła II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Branży Spożywczej i Gastronomicznej

11.12.2019 20:01

W ZSP nr 3 w Łowiczu odbył się III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Branży Spożywczej i Gastronomicznej zorganizowany przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi.

W konkursie brali udział uczniowie z 6 szkół. Po napisaniu testu czworo uczniów uzyskało największą, jednakową liczbę punktów min. uczennica klasy IV TŻU Anna Kępka oraz klasy III TŻU Milena Bugaj. Po dogrywce ostatecznie nagrodzona została Milena uzyskując drugie miejsce, pamiątkowy dyplom i nagrodę rzeczową. W przyszłym roku nasza szkoła będzie organizatorem IV edycji tego konkursu.

Nauczyciel przygotowujący uczniów do konkursu

Iwona Bogusiewicz-Kuś