Uwaga!

22.09.2020 13:59

Wielka akcja w bibliotece szkolnej ZSP nr 2 w Łowiczu „Uwolnij swoją książkę, czyli bookcrossing” w roku szkolnym 2020/2021

Akcja podzielona jest na dwa etapy:

1. etap - Gromadzimy książki podarowane przez Was.

Masz w domu niepotrzebne książki? Nie chcesz już do nich wracać i zajmują tylko miejsce? Możemy wybawić Cię z kłopotu!

W każdy wtorek możesz przynieść tę książkę bądź te książki do naszej biblioteki. Dzięki Tobie inni będą mieli możliwość zapoznania się z lekturą ofiarowaną przez Ciebie. A może Ty zechcesz przygarnąć książkę podarowaną przez kogoś innego?

Mamy tylko małą prośbę do Was!

Przyniesione przez Was książki powinny być kompletne, czyste, w dobrym stanie, wydane nie wcześniej niż w 2000 roku. Nie przynoście nieaktualnych podręczników, poradników i roczników statystycznych.

2. etap – Ekspozycja ofiarowanych książek i udostępnienie ich czytelnikom.

Po obowiązkowej kwarantannie ( 2 tygodni) podarowane przez Was książki zostaną wyeksponowane na półkach w specjalnie przygotowanym regale w szkolnej bibliotece. Chętne osoby będą mogły wziąć wybrane przez siebie egzemplarze i … czytać, czytać, czytać.

To dzięki Wam te książki zyskają drugie życie!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji wszystkie chętne osoby.

Organizatorzy akcji: Agnieszka Syryca, Donata Skierska, Samorząd Uczniowski