Blich znów najlepszy…

12.10.2020 11:50

          W dzisiejszy pochmurny poranek w ZSP nr 2 CKZ w Łowiczu odbyły się eliminacje powiatowe konkursu „Podhalańskie, spiskie i orawskie drogi do niepodległości”. Tegoroczny temat przewodni to: „Polacy, którzy obronili Europę”.


         W dzisiejszy pochmurny poranek w ZSP nr 2 CKZ w Łowiczu odbyły się eliminacje powiatowe konkursu „Podhalańskie, spiskie i orawskie drogi do niepodległości”. Tegoroczny temat przewodni to: „Polacy, którzy obronili Europę”. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Zofia Chodorska  z klasy drugiej Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, Maciej Materek i Patryk Parys obaj z klasy trzeciej Technikum Agrobiznesu. Opiekunem drużyny jest nauczyciel historii Grzegorz Chojnacki.
     Już drugi raz  z rzędu „Blich”, okazał się bezkonkurencyjny i zwyciężył w eliminacjach powiatowych. Nad przebiegiem konkursu czuwała Komisja w składzie: Pani Ilona Wężowska Dyrektor Wydziału Kontroli i Zarządzania  Starostwa Powiatowego w Łowiczu, Pan Tomasz Żabka nauczyciel historii z II LO w Łowiczu oraz Pan Grzegorz Chojnacki z ZSP nr 2 CKZ w Łowiczu. Zespoły rozwiązywały przez godzinę czasu test, który wyłonił zwycięzców eliminacji powiatowych. Drużyna z Blichu jako zwycięzca będzie reprezentowała Powiat podczas finału konkursu, który odbędzie się 10.11.2020 roku w Zakopanem. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Grzegorz Chojnacki