Zawody w piłkę nożną - jesteśmy w finale!

26.04.2012 9:48

W piątek 20.04.2012 odbyły się rejonowe zawody w piłkę nożną chłopców. Losowanie okazało się dla nas szczęśliwe gdyż dostaliśmy wolny los i awansowaliśmy do finału

Oprócz naszej szkoły znalazły się w nim jeszcze dwie drużyny. Szkoła ponadgimnazjalna ze Skierniewic tak zwany "Ekonomik" po wysokiej wygranej 7:0 z ZSP Biała Rawska i ZSP Żychlin po wygraniu z ZSP Godzianów. Przed rozegraniem finałów odbył się mecz o IV miejsce, które zdobyła Biała Rawska. Finał rozgrywany był systemem każdy z każdym. O ile po ciężkim boju udało się nam wygrać z Zespołem z Żychlina 3:2 (br. zdobyli D. Kosiorek 2 i Ł. Rybus) to ze Skierniewicami musieliśmy się zadowolić tylko bezbramkowym remisem. Kolejny mecz zakończył się zwycięstwem chłopców ze Skierniewic aż 7:2 nad drużyną z Żychlina co dało im 1 miejsce w zawodach rejonowych i awans do turnieju wojewódzkiego. Trzecie miejsce zajął team z Żychlina a nasza szkoła wywalczyła drugą lokatę. Choć byliśmy faworytami to jednak znów się okazało, że piłka jest okrągła. Zwycięstwo trzeba było wywalczyć na boisku, a nam brakło trochę szczęścia. Tego dnia byliśmy nieco gorsi od rywali ze Skierniewic.

Szkołę reprezentowali: Trupinda Jakub, Rokicki Wojciech, Kosiorek Damian, Łazęcki Jakub, Bogus Rafał, Rybus Łukasz, Trakul Rafał, Znajewski Piotr, Mycka Krystian, Byczek Krzysztof, Kobierzycki Daniel, Baleja Piotr:

Jakub Jędrachowicz