Ogromny sukces uczniów ze Szkolnego Koła Logistyki

18.12.2020 11:47

Liczna grupa uczniów ze Szkolnego Koła Logistyki uzyskała certyfikaty logistyczne trans.edu w zakresie magazynowania. Do najlepszych, którzy przystąpili do egzaminu i uzyskali certyfikat należą: Weronika Fiutkowska, Wiktoria Sołtyszewska, Zuzanna Racewicz, Kinga Foks, Kinga Kasińska, Natalia Płacheta, Damian Jabłoński, Jan Pietrych.

Materiał do egzaminu znacznie wykracza poza podstawę programową i sprawdza również wiedzę z języka angielskiego zawodowego.

Egzaminy TransEdu to integralna część współpracy z ośrodkami partnerskimi. Odbywają się na uczelniach i w szkołach, które wdrożyły program TransEdu do przedmiotu nauczania.

Celem egzaminów jest wsparcie studentów i uczniów w wyróżnieniu się na rynku pracy. Egzamin kończy się wystawieniem certyfikatu, który pozwala przyszłemu pracodawcy zweryfikować, jaki poziom wiedzy w interesującym go obszarze posiada kandydat ubiegający się o pracę.

Egzaminy dotyczą czterech obszarów opracowanych w kursach Wirtualnej Akademii TransEdu. To szkoła wraz z uczniami decyduje o tym, do którego egzaminu chce przystąpić.

Egzaminy z czterech obszarów kończą się uzyskaniem czterech różnych certyfikatów. Warunkiem wystawienia zaświadczenia jest uzyskanie przez uczestnika wymaganej ilości punktów - certyfikat trafia do najlepszych.

Gratulujemy!

 

Magdalena Piechowska-Malińska
Mariusz Pietrusiak