Upominki dla dzieci z PO-W "Tęcza" z Kutna

22.12.2020 21:14

W niedzielę 20 grudnia wychowawczyni klasy III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych Iwona Bogusiewicz-Kuś zawiozła drobne upominki dla dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Kutnie.

Uczniowie klasy III przygotowali dla swoich zaprzyjaźnionych dzieci własnoręcznie upieczone pierniki (klasa II TŻp pięknie je udekorowała), dodatkowo kilkoro rodziców i uczniów upiekło domowe ciasta. Z zebranych przez klasę pieniędzy zakupiono dla każdego skarpety w łowickiej firmie. Klasa pomimo pandemii wykonała wspólne świąteczne zdjęcie metodą kolażu i załączyła wraz z bożonarodzeniowymi pozdrowieniami. Dodatkowo dzieci otrzymały świąteczne słodycze.

Corocznie staramy się przygotować niespodziankę dla dzieci z "Tęczy", najczęściej są to warsztaty kulinarne, połączone z integracją obu grup uczniów z Łowicza i Kutna. Niestety obecne obostrzenia nie pozwoliły na osobiste spotkanie, więc drobne słodkości, które przygotowaliśmy muszą w tym roku wystarczyć.

Iwona Bogusiewicz-Kuś