Logistycy z Blichu wśród najlepszych w kraju - finaliści Ligi Młodych Logistyków

18.01.2021 21:24

Grupa uczniów z ZSP nr 2 w Łowiczu odniosła duży sukces.

Drużyna z naszej szkoły reprezentująca Szkolne Koło Logistyki w składzie Agata Pastwa , Jan Pietrych, Krzysztof Walczak , wszyscy z klasy 3 TLA będzie walczyć w finale ogólnopolskiego konkursu Liga Młodych Logistyków. Zadanie, z którym musieli się zmierzyć wymagało dużej wiedzy z zakresu logistyki jak i informacji o współczesnych przemianach ekonomiczno-gospodarczych. Uczniowie w eliminacjach okręgowych zaprezentowali pracę projektową na temat stworzenia inwestycji komercyjnej, która mogłaby zostać zrealizowana w obliczu rozwoju Nowego Jedwabnego Szlaku. Konkurs jest prowadzony pod patronatem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Serdecznie gratulujemy!

Opiekunowie Szkolnego Koła Logistyki