Nasi Logistycy najlepsi w kraju!!!

23.03.2021 12:20

Ogromny sukces trójki wspaniałych ze Szkolnego Koła Logistyki. Nasza drużyna w składzie Agata Pastwa, Krzysztof Walczak, Jan Pietrych wszyscy z klasy 3 TLA na podium Ogólnopolskiego Konkursu Liga Młodych Logistyków ! Nasi uczniowie zajęli drugie miejsce i zostali laureatami. Pokonali rywali w dwuetapowej rozgrywce, która polegała na rozwiązaniu testu i zaprezentowaniu tematu: Magazyny w dobie e-commerce. Warto dodać , że najwyższy wynik z testu uzyskał indywidualnie Jan Pietrych.

Konkurs odbywał się pod patronatem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Koła Naukowego Logistyki Dialog.

Ogromne gratulacje za tak duży sukces, w tak trudnym czasie oraz podziękowania za wykonaną pracę i motywację do działania. 

Konkurs rozpoczął się o godzinie 9. Pierwszym naszym zadaniem było rozwiązanie testu na platformie kahoot składającego się z 25 pytań. Trzeba było wykazać się wszechstornną wiedzą z zakresu TSL. Były pytania dotyczące magazynowania transportu jak i spedycji. Zróżnicowany był również poziom trudności. Kolejnym wyzwaniem było przedstawienie przygotowanej wcześniej prezentacji na temat : Magazyn w dobie e- commerce. Oceniana była innowacyjność, kreatywność, wartość merytoryczna oraz sposób przedstawienia prezentacji. Wśród członków jury zasiedli wykładowcy oraz studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Poziom prezentowanych prac był bardzo wysoki i wyrównany. Następnie wysłuchaliśmy wykładu dotyczącego pracy w logistyce oraz wzięliśmy udział w grze edukacyjnej "Bokser", w której musieliśmy przeprowadzić tytułowego sportowca przez kolejne etapy kariery. Ogromne podziękowania należą się naszym nauczycielom, którzy pomogli przygotować nam się i odnieść tak wielki sukces :)

Jan Pietrych, Agata Pastwa, Krzysztof Walczak
i opiekunowie SKL M. Malińska i M. Pietrusiak