Logistycy stawiają na rozwój!

26.03.2021 7:44

Szkolne Koło Logistyki nie spoczywa na laurach, uczymy się od najlepszych.

Dnia 25.03.2021r. Szkolne Koło Logistyki uczestniczyło w wykładzie prowadzonym przez Panią Lucynę Szierok z wrocławskiej firmy Trans.edu, z którą nasza szkoła od kilku lat współpracuje. Podczas jego trwania, dowiedzieliśmy się między innymi , na czym polega praca logistyka. Dostaliśmy wiele wskazówek, jak działać, by nasza praca była coraz bardziej efektywna oraz doceniania przez okoliczne firmy spedycyjne. Zostaliśmy uświadomieni jak ważne w czasach pandemii, jest wykonywanie obowiązków przez Internet oraz znajomość języków obcych, które przydadzą nam się nie tylko w pracy, ale i poza nią. Wykład był bardzo ciekawy i wszyscy z zainteresowaniem słuchali go. Na pewno w przyszłości wykorzystamy przekazaną nam dziś wiedzę.

Organizatorami spotkania byli opiekunowie SKL, Magdalena Piechowska-Malińska i Mariusz Pietrusiak

Agata Pastwa kl. 3 TLA