Szkolne Koło Logistyki zdobywa kolejne certyfikaty

15.04.2021 22:19

Po długim i ciężkim okresie dla nas wszystkich członkowie Szkolnego Koła Logistycznego jednak nie zwalniają.

Powstanie „koła logistycznego” miało na celu wprowadzenie uczniów w zagadnienia wybiegające poza zakres nauczania w szkole i przygotowanie ich do zdobycia certyfikatów zewnętrznych dzięki współpracy z platformą TransEdu, która daje możliwość po wcześniejszym przygotowaniu do zdobycia dyplomów z działów „Magazyn”, „Transport drogowy”, „Manager w branży TSL” oraz „Spedycja”. Na dzień dzisiejszy spora część członków koła może pochwalić się już trzema certyfikatami z czterech. Z „Magazynowania” posiada taki certyfikat już 19 osób, z „Transportu drogowego” już 16, a „Manager w branży TSL” dopiero 9 członków, ponieważ jest to dział do którego dopiero się przygotowują, a po zdobyciu tego ostatniego pozostanie im jeszcze tylko „Spedycja”. Szkolne Koło Logistyczne liczy sobie 23 członków, którzy systematycznie udzielają się i stale dążą do własnego samorozwoju, wiedząc, że zaowocuje to w przyszłości lepszym startem zawodowym.

Opiekunowie SKL