Teraz jest najlepszy czas na duże zyski z handlu internetowego, ale jak to zrobić?

17.04.2021 21:35

Już to wiedzą zainteresowani logistycy i uczniowie z technikum agrobiznesu z klas 2 TLp, 2 LAp i 3 TAM, którzy 15.04.2021 r. wieczorem uczestniczyli w webinarium „Sekrety handlu. Grupa zakupowa”.

Sprawa jest rozwojowa, bo do 2040 r. 95% transakcji kupna-sprzedaży ma dokonywać się dzięki sklepom internetowym. Mają one postać wertykalną, horyzontalną oraz e-pasaży handlowych.

„Rozkręć swój e-biznes. Sprzedasz towar, a zapłacisz za niego później” - tak postępują serwisy zajmujące się e - commerce. Dlatego ich zyski lawinowo rosną. A przecież znajdują się dopiero w fazie wzrostu rynkowego.

Dzięki temu szkoleniu nasi uczniowie zyskali przewagę. Potrafią zorganizować swój sklep internetowy.

Elżbieta Wojtyna