Nagroda dla Dominika Słomy - ucznia ZSP nr 2 im. T. Kościuszki w Łowiczu

31.05.2021 22:17

Dominik Słoma, uczeń klasy 2 technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki w ZSP nr 2 im. T. Kościuszki w Łowiczu jest mistrzem Polski juniorów w trójboju siłowym. Dominik w ubiegłym tygodniu odebrał nagrodę im. Kamila Zabosta za wybitne osiągnięcia sportowe, którą przyznała mu gmina Chąśno. Dzięki poluzowaniu rygorystycznych ograniczeń sanitarnych nagrodę wręczono w uroczysty sposób, zaznaczając jej rangę i dokonania młodego, zdolnego sportowca.

Dominik odebrał nagrodę z rąk Pani Agnieszki Zabost, która jest radną gminy, a prywatnie mamą wybitnego reprezentanta Polski w taekwondo Kamila Zabosta, którego imieniem nazwano nagrodę.

Dominik rozwija swoją formę sportową i jest bardzo obiecującym zawodnikiem trójboju siłowego. Trenuje pod czujnym okiem pani trener Anny Tarnowskiej, obecnie jest w trakcie przygotowań do kolejnych zawodów i turniejów sportowych.

Naszej blichowskiej sportowej dumie gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych zaszczytnych miejsc na podium, medali, mistrzowskich tytułów i bicia kolejnych życiowych rekordów.

 

K. Mańkowska