Najlepsze z najlepszych, czyli „Hity Buffo” i spotkanie z Nataszą Urbańską, Mariolą Napieralską, Januszem Józefowiczem, Pawłem Orłowskim.

21.10.2021 20:52

Dnia 20 października 2021 r. uczniowie klasy IV A kształcącej w zawodzie technik logistyk kolejny raz odwiedzili Teatr Studio Buffo w Warszawie.

Tym razem młodzież wraz z organizatorami- wychowawcą Grzegorzem Słomą i Panem Maciejem Wróblem mieli przyjemność uczestniczyć w spektaklu, podczas którego prezentowane są utwory muzyczne z różnych stron świata; Polski, Argentyny, Bałkanów, Rosji, Włoch, Anglii, Francji. Nie przemija moda na nowe wersje dawnych hitów, które podczas show są wspaniale zaprezentowane. Pomysłowa choreografia i reżyseria Pana Janusza Józefowicza, barwne stroje, wigor i temperament artystów, sprawiły, że młodzież była zachwycona koncertem. O nowe aranżacje muzyczne zadbał Pan Janusz Stokłosa, który dyryguje orkiestrą. Po spektaklu uczniowie wraz z opiekunami spotkali się z dyrektorem Teatru Studio Buffo, który jest jednocześnie prowadzącym show oraz pierwszoplanowymi artystami Nataszą Urbańską, Mariolą Napieralską, Pawłem Orłowskim, którzy wpisali się do Kroniki Szkolnej oraz zrobili z młodzieżą i opiekunami pamiątkowe zdjęcia.

Grzegorz Słoma, Maciej Wróbel