Logistyka jest na czasie

4.12.2021 23:28

1 grudnia w naszej szkole odbył się I Szkolny Konkurs Logistyczny ,, Logistyka na czasie" pod patronatem Dyrektora Szkoły Pana Jerzego Zabosta i Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej z Warszawy.

W zmaganiach uczestniczyli członkowie Szkolnego Koła Logistyki, którzy zmierzyli się z testem dotyczącym ogólnych zagadnień związanych z transportem, spedycją i magazynowaniem. Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem i mamy nadzieję , że na stałe wpisze się w kalendarz szkolnych wydarzeń. Poziom rozgrywek był wyrównany , ale troje uczniów wykazało się szczególną wiedzą z dziedziny logistyki i stanęło na podium: 1 miejsce Sandra Stańczyk klasa 4 TLb, 2 miejsce Błażejewski Mateusz klasa 3 TLp i 3 miejsce Weronika Fiutkowska klasa 3 LAg.

Nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez Uczelnię Techniczno-Handlową i Dyrektora Szkoły.

Dyrektor Szkoły p. Jerzy Zabost, Opiekunowie Szkolnego Koła Logistyki