Liga Młodych Logistyków na Blichu

7.12.2021 17:20

We wtorek 7 grudnia odbyły się eliminacje do kolejnej edycji Ligi Młodych Logistyków . Naszą szkołę reprezentowali: Agata Pastwa, Jan Pietrych, Krzysztof Walczak, Gabriel Myszewski, Sandra Stańczyk, Michalina Majer, Magdalena Królik, Aleksandra Wilk.

,,Liga Młodych Logistyków” to autorski konkurs Naukowego Koła Logistyki Dialog działającego przy Katedrze Logistyki Ekonomicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W tym roku odbywa się jego jedenasta edycja. Konkurs ten skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, kształcących się w zawodach technik logistyk lub technik spedytor. Ma on na celu rozwijanie zainteresowania młodzieży problematyką logistyki oraz poszerzanie ich wiedzy z tego zakresu.

Opiekunowie Szkolnego Koła Logistyki