Filip Popławski Laureatem Nagrody Specjalnej Stowarzyszenia Szarych Szeregów Oddział w Łowiczu.

22.12.2021 10:42

Dnia 22 grudnia 2021 r. w II LO w Łowiczu odbyło się wręczenie nagród w Konkursie literacko – historycznym : „Wciąż słychać hasło: Dziś- Jutro- Pojutrze”.

Organizatorem Konkursu , który odbył się pod patronatem Pana Marcina Kosiorka- Starosty Łowickiego, było II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu. Szkoła od 2009 roku współpracujące ze Stowarzyszeniem Szarych Szeregów Oddział w Łowiczu. Z naszej szkoły w Konkursie udział wzięli : Filip Popławski z klasy II kształcącej w zawodzie technik programista oraz Krzysztof Kucharek z klasy III kształcącej w zawodzie technik informatyk. Obydwaj uczestnicy wykonali kartki świąteczne dla żyjącego Szaroszergowca. Spośród wszystkich prac, które wpłynęły na Konkurs, Komisja Konkursowa wyłoniła dziewięciu laureatów. Wśród nich nagrodzony został uczeń naszej szkoły Filip Popławski. Otrzymał Nagrodę Specjalną Stowarzyszenia Szarych Szeregów Oddział w Łowiczu. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Grzegorz Słoma