Z logistyką za pan brat

10.02.2022 10:55

W dniach 8.02. i 10.02.2022 r Szkolne Koło Logistyki i uczniowie klas logistycznych mieli przyjemność uczestniczyć w ciekawych spotkaniach przygotowanych dla naszej szkoły i prowadzonych przez firmę Unilogistics. Jest to firma, z którą nawiązaliśmy współpracę podczas targów logistycznych w Warszawie.

Uni-logistics Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem z kapitałem polskim, które funkcjonuje na rynku od 2007 roku. Świadczy usługi w zakresie spedycji morskiej, lotniczej i transportu drogowego. Ma swoje siedziby w kilku polskich miastach. 

Pierwszego dnia spotkanie poprowadził dla nas specjalista do spraw HR p. Kamil Koluch. Dowiedzieliśmy się , jak napisać profesjonalne CV, stworzyć konto na portalu LinkedIn i w końcu jak zdobyć pracę w logistyce. Zachęcał do aplikowania na praktyki i do pracy w firmie Unilogistics, która oferuje także stanowiska pracy w systemie zdalnym.

Następny wykład poprowadził manager firmy p. Michał Kłos, specjalista do spedycji lotniczej . Przybliżył nam zagadnienia związane z transportem ładunków w spedycji lotniczej.

Magdalena Piechowska-Malińska
Mariusz Pietrusiak