WARTO POMAGAĆ!!!

15.03.2022 18:16

W poniedziałek 7 marca 2022 uczniowie klasy I TŻIUG zorganizowali w szkole kiermasz potraw ukraińskich i polskich. Przygotowali zarówno słodkości jak i przekąski słone.

W całe przedsięwzięcie zaangażowały się również inne klasy: II TT oraz III TTG, które także przygotowały część wypieków na kiermasz. Również rodzice uczniów przekazali potrawy zrobione w domach na poniedziałkową akcję. Podczas kiermaszu została zorganizowana zbiórka pieniędzy na wsparcie naszych sąsiadów z Ukrainy. Udało się nam zebrać ponad 750 złotych. Za zebrane pieniądze klasa zakupiła najpotrzebniejsze artykuły, zwłaszcza dla dzieci. Dziękujemy wszystkim którzy, zaangażowali się w pomoc i dołożyli choć małą cegiełkę do tej akcji.

Agnieszka Golan, Klasa ITŻiUG