Logmeeting na Blichu

17.03.2022 9:41

16 marca w naszej szkole gościł absolwent technikum logistycznego Adrian Czapnik, który obecnie pracuje jako specjalista do spraw floty kontraktowej w spedycji międzynarodowej.

Spotkanie rozpoczął p. Dyrektor Jerzy Zabost,który powitał Adriana w murach szkoły.

Adrian zapoznał nas ze ścieżką kariery logistyka. Zachęcał do zdobywania kwalifikacji zawodowych w szkole i nauki języków obcych. Poinformował nas o kluczowych umiejętnościach, jakie powinien posiadać absolwent technikum logistycznego. Dowiedzieliśmy się, że praca w logistyce jest niezwykle ciekawa i specjaliści w tej dziedzinie są poszukiwani na rynku pracy.

Adrian pracował między innymi w firmie Media Expert i C.H. Robinson . Obecnie pracuje w firmie BluckBuck, która jest światowym pionierem w digitalizacji ekosystemu transportu towarowego.

Spotkanie było dla uczniów bardzo motywujące. Chętnie zadawali pytania i bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach z absolwentem blichowskiej szkoły . Spotkanie zorganizowała Magdalena Piechowska-Malińska.

Opiekunowie Szkolnego Koła Logistyki